TSL SILESIA

to prężnie rozwijającą się firma, z ugruntowaną pozycją na rynku usług spedycyjnych w kraju i za granicą. Powstała w 2003r, na dzisiejszy dzień wypracowała sobie opinię stałego i pewnego partnera w biznesie.

Spółka swoją ofertę kieruje zarówno do małych, średnich przedsiębiorstw, jak i międzynarodowych koncernów wymagających sprawnej obsługi obrotu międzynarodowego.

TSL Silesia specjalizuje się w organizacji przewozów kolejowych, samochodowych, morskich oraz kontenerowych na terenie Europy, Ukrainy, Kazachstanu oraz innych krajów WNP, Azji i wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych. TSL Silesia jest również agencją celną zatrudniającą wysoko wyspecjalizowanych agentów celnych obsługującą zgłoszenia na terenie całego kraju.

O profesjonalizmie spółki i pracowników TSL Silesia przekonały się dziesiątki firm oraz partnerów biznesowych – dzięki bardzo dobrej pozycji na rynku każdego dnia obsługują tysiące ton towarów, które zawsze bezpiecznie trafiają do wyznaczonego celu.

Jesteśmy jednymi z pierwszych posiadaczy pełnego świadectwa AEO w Polsce, świadectwo AEO otrzymaliśmy w roku 2010.
W naszej strukturze wyodrębniliśmy zespół prawno-celny zajmujący się kompleksowo sprawami nadzoru nad funkcjonowaniem AEO u nas, u naszych partnerów a także wdrożeniem AEO u nowych klientów.
Nasz doświadczony Zespół przeprowadzi nowych klientów przez wszystkie wymagane etapy wdrożenia pozwolenia AEO definiowane w dokumentacji Krajowej Administracji Skarbowej.

Celem umocnienia swojej pozycji jako godnego zaufania partnera w relacjach z Klientem, firma wdrożyła i utrzymuje w zakresie obsługi spedycyjno-celnej importu morskiego towarów masowych System Zarządzania Jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2015.