TSL Silesia od wielu lat specjalizuje się w obsłudze celno-skarbowej Klientów oraz zajmuje mocną pozycję w branży spedycji międzynarodowej  w zakresie transportu kolejowego, samochodowego, kontenerowego oraz morskiego.

TSL Silesia dysponuje kadrą specjalistów z wieloletnim doświadczeniem zapewniających nie tylko  wysoki poziom kompleksowej obsługi Klientów, ale również wsparcie przedsiębiorstw  poprzez  programy szkoleniowedoradztwo oraz audyt.

570 PLN/netto/osoba

 

 

650 PLN/netto/osoba

 

460 PLN/netto/osoba

Dodatkowo:

Dla Klientów TSL Silesia Group Sp. z o.o.

zapewniamy darmowy tygodniowy dostęp online do webinarów na poniższe tematy:

Szkoleniowcy TSL Silesia Group Sp. z o.o.:

Emerytowany funkcjonariusz Służby Celno Skarbowej, z doświadczeniem służby na wielu stanowiskach, w tym w dziale  orzecznictwa w zakresie kar pieniężnych z tytułu naruszenia ustawy o monitorowaniu przewozu towarów oraz obrotu paliwami opałowym i SENT) 

Zastępca Dyrektora Agencji Celnej TSL Silesia, Agent Celny z wieloletnim doświadczeniem  w zakresie obrotu towarowego, orzecznictwa w postepowaniu celno- podatkowym.(Egzamin Państwowy potwierdzający uprawnienia do wykonywania zawodu Agenta Celnego 1993 ).  

Wykwalifikowany funkcjonariusz służby celno-skarbowej w stanie spoczynku Grzegorz Tomsia, posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie pochodzenia towarów, wartości celnej, taryfikacji oraz prowadzenia kontroli celno-skarbowej.

Kierownik Działu Marketingu.

W ramach realizowanych obowiązków realizuje działania promocyjne, sprzedażowe i ofertowe na klientów polskich jaki zagranicznych. Prowadzi negocjacje z dostawcami, podwykonawcami i Klientami. Z uwagi na charakter oferowanych usług wykazuje dużą znajomość rynku spedycyjnego jak również branż, w których działają Klienci TSL Silesia – stalowej, przemysłowej, paliwowej.

Specjalista do spraw marketingu oraz szkoleń. Głównym kierunkiem działalności na rzecz TSL Silesia jest:

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty:

Wiktoria Turłajewa

Tel. +48 608 675 834

e-mail: v.turlaieva@tsl-silesia.com.pl