Agencja celna

Agencję celną TSL Silesia prowadzą licencjonowani oraz starannie wyszkoleni agenci. Pomimo stale zmieniających się ustaw i norm prawnych ich usługi utrzymywane są na najwyższym, światowym poziomie.

Agencja Celna TSL Silesia gwarantuje:

  • obsługę 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu,
  • wsparcie wykwalifikowanych agentów celnych z długoletnim doświadczeniem,
  • fachową pomoc i doradztwo w sprawach celnych.

Potwierdzeniem profesjonalizmu firmy jest wydane we wrześniu 2010r Świadectwo AEO nr PLAEOF330000100009 (Authorised Economic Operator) - Certyfikat Upoważnionego Przedsiębiorcy. Certyfikat ten gwarantuje klientom:

  • odpowiednie standardy bezpieczeństwa i ochrony międzynarodowego łańcucha dostaw,
  • pewnego i bezpiecznego partnera, który sprawdzi się podczas oceny w ramach własnej waluacji ryzyka w celu ograniczenia inspekcji lub kontroli i w ramach innych środków związanych z ochroną i bezpieczeństwem.

Posiadane przez firmę m.in. pozwolenie na stosowanie procedury uproszczonej scentralizowanej umożliwia sprawne zarządzanie odprawami celnymi z jednego miejsca (centrali Agencji Celnej), gdy w tym czasie towary są w innych miejscach na terenie kraju (np. oddziałach celnych lub miejscach uznanych). Ponadto, posiadane pozwolenia umożliwiają zwiększenie kontroli nad transakcjami celnymi.

Logistyka kolejowa

Spedycja Kontenerowa