Spedycja samochodowa

Dział spedycji samochodowej to sprawna i stale rozwijająca się komórka firmy TSL Silesia, którą tworzą wielojęzyczni, wysoko wykwalifikowani spedytorzy.

Stała współpraca z firmami przewozowymi zapewnia dostępność pojazdów i pozwala na dostosowanie usług do indywidualnych potrzeb eksporterów i importerów, przyczyniając się do osiągania lepszych wyników działalności klientów współpracujących z TSL Silesia.

Działalność spedycji samochodowej oparta jest na pracy ze sprawdzonymi przewoźnikami, dysponującymi niezbędnym taborem do obsługi każdego rodzaju towarów. TSL Silesia stawia na elastyczność, terminowość i bezpieczeństwo. Powierzając im swój towar maja Państwo gwarancję profesjonalnego podejścia i fachowej obsługi każdego zlecenia.

ADR

Przewożone przez nas materiały ADR są objęte szczególnym nadzorem. Do każdego towaru wymagamy odpowiednich certyfikatów bądź kart charakterystyki. Działamy tak, aby zachować wszelkie zasady bezpieczeństwa dla naszych przewoźników, klientów i dla środowiska.

Ładunki sypkie

Do realizacji transportów materiałów sypkich nasza firma wykorzystuje ciężarówki cysterny (silo trucks), naczepy z ruchomą podłogą, wywrotki i ciężarówki do przewozu zboża.

Transport ponadgabarytowy

Specjalizujemy się w organizacji przewozów i kompleksowej obsłudze w zakresie: transport ciężki, transport ponadgabarytowy i transport specjalistyczny. Dzięki pracy doświadczonych spedytorów możliwe jest stosowanie rozwiązań logistycznych dopasowanych do konkretnych potrzeb klienta.

Ładunki drobnicowe

Dzięki współpracy ze sprawdzonymi przewoźnikami, posiadamy dobrze zorganizowany transport drobnicowy pojazdami do 3.5 t DMC. Oferujemy usługi tymi pojazdami po Polsce jak i po Europie.

Ładunki neutralne

Transport chłodniczy

Transport chłodniczy towarów wymaga specjalnych warunków termicznych, kontrolowania temperatury na całej trasie przewozu oraz odpowiedniej floty. Przewóz chłodniczy jest niezwykle istotny dla naszej gospodarki. Wysyłki realizujemy samochodami ciężarowymi typu chłodnia, izoterma oraz cysterna.

Korzyści dla przewoźników ze współpracy z TSL Silesia:

  • Terminowe regulowanie płatności
  • Opieka doświadczonych spedytorów
  • Bieżące rozwiązywanie problemów na całej trasie przewozu
  • Wsparcie językowe
  • Przewozy towarów bez wymiany palet
  • Korzystne stawki
  • Możliwość podjęcia stałej współpracy
  • Łatwy i przejrzysty system rozliczeń

Potrzebujesz transportu? Złóż zapytanie:

Logistyka kolejowa

Spedycja Kontenerowa