Biuro portowe w Świnoujściu mieści się przy ulicy Bunkrowej 1. Wysoko kwalifikowana kadra obecna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, pomaga w wyborze odpowiednich usług, form transportu oraz podpowiada jak zrealizować konkretne zlecenie.

Biuro w Świnoujściu, obsługuje przede wszystkim towary masowe. Nasi klienci, których obsługujemy, przez port w Świnoujściu, przeładowują znaczne ilości rudy żelaza oraz węgla. Główne kierunki importowanych towarów masowych to Liberia, Mauretania, RPA, Australia, Mozambik.

Położenie Świnoujścia jest bardzo atrakcyjne dla naszych klientów. Jest najszybsza z możliwych tras łącząca nas z  południem kraju. Dodatkowym atutem jest położenie na głównej trasie łączącej Bałtyk z południem Europy.

Obecnie świadczone usługi koncentrują się na przeładunkach relacji Statek – plac składowy – wagony – odbiorca. Jest to najczęściej wybierana forma transportu, ze względu na jego opłacalność , składy kolejowe mogą zabrać za jednym razem ponad 2000 ton towaru,

W naszej ofercie znajduje się również transport samochodowy. Świnoujście ze względu na swoje położenie często jest nazywane drzwiami do Skandynawii. Przez terminal promowy, możemy dostać się do Szwecji, Dani, a stamtąd już możemy dojechać do Norwegii, Finlandii i innych krajów skandynawskich.

W niedalekiej przyszłości ma powstać w Świnoujściu terminal kontenerowy, co pozwoli otworzyć  nowe kierunki współpracy z klientem. 

Modernizacja terminalu promowego podlegającego pod Zarząd Portów Morskich Szczecin i Świnoujście pozwoli na obsługę jakże popularnych w ostatnim czasie przeładunków intermodalnych,