Wraz ze zwiększającym się zainteresowaniem europejskich  firm  wymianą gospodarczą  z Chinami, stale wzrasta jednocześnie zapotrzebowanie na przewóz towarów w  relacji Chiny – Polska  i Polska – Chiny.

TSL Silesia Sp.  z o.o. organizuje  przewozy   całokontenerowe (FCL) oraz drobnicowe (LCL), drogą morską i   transportem kolejowym.  Wszystkie przesyłki z/do Chin realizujemy w systemie door-to-door, dzięki czemu mamy  pieczę nad towarem od momentu odbioru u Klienta do dowiezienia go do miejsca odbioru.  Posiadamy własną agencję celną, dzięki czemu możemy zaoferować  Państwu również  pełną obsługę celną  na terminalach kolejowych i  w portach. Oferujemy również usługi przeładunkowe i magazynowe.

W ramach współpracy gospodarczej pomiędzy Chinami a Europą stworzony został m.in. Pozwala nam to na regularne transporty ładunków pomiędzy takimi chińskimi miastami jak Chengdu, Zhengzhou, Wuhan, Xi’an a polskimi terminalami (min. w Małaszewiczach i Warszawie). Oferujemy również dowozy z większych ośrodków przemysłowych na wybrzeżu Chin– takich jak  Ningbo czy  Shenzhen. Połączenia realizowane są za pomocą ekspresowych pociągów towarowych, co przekłada się na krótki czas realizacji dostawy (10-16 dni).

Obsługujemy wszystkie większe  chińskie porty morskie, wśród nich szczególnie:  Ningbo, Shenzhen, Xiamen czy Qingdao.  Większość przypływających morzem ładunków trafia do portów w Gdyni lub Gdańsku, gdzie posiadamy nasze oddziały, co pozwala nam na sprawowanie kontroli nad rozładowywaniem towaru i związanymi z importem formalnościami. 

Fracht morski wśród klientów cieszy się popularnością z uwagi na koszty. W porównaniu do przewozu  kolejowego jest tańszy, co oznacza większą jego opłacalność. Sam transport jest jednak znacznie dłuższy – trwa minimum 45 dni.

Mirosława Danch

Specjalista

 

Tel. Kom.  +48 530-797-432

tel. +48 32 282 90 62 wew.34

m.danch@tsl-silesia.com.pl