TSL Silesia Sp. z.o.o jest firmą nie tylko spedycyjno-celną, a również firmą szkoleniowo-doradczą.

Realizacja usług szkoleniowo-doradczych jest powierzona zespołowi  szkoleniowców TSL Silesia, który dzięki swojej wiedzy oraz zaangażowaniu stworzył unikalne autorskie programy szkoleniowe.

Zespół szkoleniowców TSL Silesia liczy 5 osób, które poprzez tworzenie szkoleń, webinariów, artykułów  zawodowych dzielą się wiedzą nie tylko z Klientami i Pracownikami TSL Silesia, a również z każdą osobą, która chce się rozwijać w tej branży.

Wszystkie szkolenia między sobą są powiązane oraz uzupełniają się nawzajem. Razem tworzą unikalny na rynku TSL kompleksowy produkt szkoleniowy.

Zapraszamy do udziału w szkoleniach wszystkich chętnych pracowników TSL Silesia. Udział w szkoleniach wewnętrznych dla pracowników TSL Silesia jest całkowicie darmowy. Szkolenia są w wersji nagranej, skorzystać z dostępu do szkolenia można w każdej chwili.  Po szkoleniu otrzymacie Państwo odpowiedni certyfikat oraz wsparcie doradcze wybranego szkoleniowca.

Do szkoleń wewnętrznych w wykonaniu TSL Silesia mają dostęp również praktykanci.
Na chwilę obecną mieliśmy zaszczyt podzielić się wiedzą z praktykantami poniższych uczelni:
Zespół szkół Administracyjno-Ekonomicznych i Ogólnokształcących ul. Webera Bytom
Zespół szkół Mechaniczno-Elektronicznych w Bytomiu.
Każdy praktykant ma darmowy dostęp do wszystkich produktów szkoleniowych w wykonaniu TSL Silesia oraz po ukończeniu szkolenia otrzymuję odpowiedni certyfikat.