Spedycja lotnicza w TSL Silesia

TSL Silesia ze względu na duże doświadczenie w obsłudze przewozów kolejowych, drogowych, morskich i kontenerowych ma zaszczyt ogłosić rozszerzenie usługi o czarterowe przewozy lotnicze.

Oferujemy pełną gamę produktów i usług frachtu lotniczego, z których wszystkie są zaprojektowane tak, aby oferować najlepsze w swojej klasie rozwiązania.

TSL Silesia szczyci się terminowością dostaw oraz wykorzystaniem najnowszych technik i technologii na rynku.

Transport lotniczy jest najszybszą, najbardziej niezawodną i bezpieczną formą transportu. Jesteśmy w stanie zorganizować transport wszelkiego rodzaju towarów tj. wyrobów stalowych, ciężkich maszyn, elementów betonowych, produktów medycznych, świeżych produktów spożywczych i towarów niebezpiecznych.

Uważamy, że nasi klienci zasługują na najlepszą dostępną obsługę i profesjonalne wsparcie naszych specjalistów w zakresie operacji ładunkowych. Dedykowany zespół posiada ponad 15-letnie doświadczenie w obsłudze ładunków na całym świecie. Ponadto załatwimy formalności celne w jednym z naszych dedykowanych biur obsługujących przepisy dotyczące transportu lotniczego. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące ceny i czasu na co dzień.

Nie zapominaj, że oszczędność czasu to oszczędność pieniędzy. Zadbamy o Twój biznes.

Współpracujemy z wieloma firmami przewozowymi, co zapewnia usługę na wysokim poziomie. Pojemność ładowni jest różna – w zależności od parametrów frachtu możemy znaleźć idealny samolot do obsługi – w zależności od dostępności operatorów. 

Mamy nadzieję, że wkrótce powitamy Cię wśród naszych Klientów

Daria Żmurda

Kierownik Działu Marketingu

kom. +48 664 787 417

tel. +48 32 282 90 62

e-mail: d.zmurda@tsl-silesia.com.pl