Spedycja Lotnicza w TSL Silesia

TSL Silesia od wielu lat zajmuję się spedycją lądową jak i morską. Z względu na sukcesy odniesione na rynku Polskim jak i zagranicznym zdecydowaliśmy się rozszerzyć ofertą na spedycję lotniczą. Oferujemy Państwu transport lotniczy międzynarodowy w zakresie importu i eksportu w oparciu o sieć agentów na całym świecie.

Dysponujemy nie tylko dostępem do przewozu ładunków małych gabarytów , ale także jesteśmy w stanie wyczarterować samolot jedynie dla Państwa. Zajmiemy się również odprawą celną towaru za pomocą naszej własnej Agencji Celnej.

jesteśmy w stanie zorganizować transport między innymi  do:

Na terenie Polski przesyłki mogą być odprawiane przez największe polskie lotniska takie jak:

Większość linii lotniczych typu cargo operuje loty kurierskie do tych właśnie lotnisk regularnie .

Charter to idealne rozwiązanie dla klientów, którym w szczególności zależy na czasie jak i na bezpieczeństwie dostarczonej przesyłki. Nasz zespół odpowie na indywidualne potrzebny w transporcie lotniczym. Wyczarterowanie samolotu to rozwiązanie na ograniczenia w transporcie lotniczym w wyniku nieprzewidzianej sytuacji- w dobie pandemii dość często loty komercyjne są skazane na opóźnienia nie wynikające z ich winy , ale z restrykcji nakładanych często w bardzo krótkim czasie przez różne organy. Zapoznamy się z twoimi potrzebami i po dokładnej analizie skontaktujemy się z tobą w ciągu 48 godzin z ofertą .

Nasz zespół dołoży wszelkich starań aby import lub eksport towarów handlowych został wykonany efektywnie . Nasza oferta zawiera także transport lotniczy z  USA do Polski obejmujący przesyłki kurierskie oraz Cargo.

Rynek azjatycki na stałe wpisał się w transport lotniczy jako jeden z najatrakcyjniejszych w siatce stałych połączeń, dlatego też jesteśmy w stanie zagwarantować terminowe dostarczenie towaru . 

Aby umożliwić przewóz towarów oznaczonych jako niebezpieczne zostało wprowadzone rozwiązanie typu DGR(Dangerous Goods Note / Deklaracja Ładunku Niebezpiecznego). Z względów na skomplikowane regulacje dotyczące przewozu towarów tego typu oferujemy naszym klientom wsparcie wysoko wykwalifikowanych specjalistów ze znajomością przepisów regulujących obrót towarami typu DGR. Specjaliści pomogą w dobraniu optymalnych rozwiązań. Dbamy o jakość i bezpieczeństwo powierzanych nam przesyłek, współpracujemy ze spełniającymi wysokie wymagania w tym zakresie przewoźnikami lotniczymi .

Aby wyjść naprzeciw wysokiemu zapotrzebowaniu na przewóz produktów farmaceutycznych stworzyliśmy wyjątkową ofertę tego typu . Z uwagi na zaostrzone przepisy w transporcie leków oddajemy do Państwa dyspozycji profesjonalistów z doświadczeniem zajmujących się na co dzień obrotami towarów tego typu. Skupiamy się na bezpieczeństwie powierzanych nam przesyłek, dlatego tez  przy rozwiązaniu frachtu typu . Współpracujemy z przewoźnikami spełniającymi wysokie wymagania w tym zakresie, którzy dostarczyli już miliony ton produktów tego typu przy użyciu najnowszych technologii.

Całkowity koszt transportu lotniczego jest całkowicie uzależniony od rodzaju nadanej przesyłki, gabarytów, wagi oraz kraju załadunku i dostawy. Zatem jak wyliczyć cenę przewozu na transport lotniczy ? Poniższa kalkulacja przedstawia ofertę przewozu towaru przykładowo z Warszawy do Kanady.

Wyliczenie 1

Waga brutto: 100kg   Wymiary: 120x80x160cm/1 paleta    –   Waga płatna: 256kg

W powyższym przypadku waga wolumetryczna (256 kg) będzie wagą płatną, gdyż jest ona większa niż waga rzeczywista brutto towaru (100 kg). W potocznym języku można powiedzieć, że zajmuje ona więcej miejsca niż waży.

Wyliczenie 2

Objętość palety: 0,86 m3
Waga rzeczywista brutto: 100 kg

Waga wolumetryczna: 0,86 * 167 = 143,62 kg

Pamiętajmy ,że waga rzeczywista brutto jest większa, niż waga wolumetryczna i to ona jest tutaj wagą płatną.

Znajdziemy dla Państwa najkorzystniejszy cenowo transport lotniczy, który spełni oczekiwania zarówno czasowe jak i finansowe. Całkowitej wyceny jesteśmy w stanie dokonać w terminie 24-36 godzin na podstawie dostarczonych przez Państwa informacji.

Dla firm , które zdecydują się na nawiązanie stałej współpracy na podstawie umowy oferujemy:

Oferujemy Państwu usługę transportu przesyłek typu Cargo –  transport przesyłek , których waga przewyższa 70kg. Tak jak w poprzednim wariancie możemy zaoferować również odprawę celną.

Mamy nadzieję, że nasza oferta będzie dla Państwa rozwiązaniem , którego od dawna Państwo szukali.
Z niecierpliwością oczekujemy na Państwa wiadomości i liczymy na długoletnią współprace.

Witold Rosiak

Młodszy Spedytor

 

kom. +48 695-313-833

e-mail: w.rosiak@tsl-silesia.com.pl