phoneee Zadzwoń:
+48 (32) 282 90 62
email
Wyślij wiadomość
office@tsl-silesia.com.plto prężnie rozwijającą się firma, z ugruntowaną pozycją na rynku usług spedycyjnych w kraju i za granicą. Powstała w 2003r, do dziś dzień wypracowała sobie opinię stałego i pewnego partnera w biznesie.

Spółka swoją ofertę kieruje zarówno do małych, średnich przedsiębiorstw, jak i międzynarodowych koncernów wymagających sprawnej obsługi obrotu międzynarodowego.

TSL Silesia specjalizuje się w organizacji przewozów kolejowych, samochodowych, morskich oraz kontenerowych na terenie Europy, Rosji, Ukrainy, Kazachstanu oraz innych krajów WNP, Azji i wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych. Posiada własne agencje celne na terenie całego kraju z kadrą wysoko wyspecjalizowanych agentów celnych.

O profesjonalizmie spółki i pracowników TSL Silesia przekonały się dziesiątki firm oraz partnerów biznesowych – dzięki bardzo dobrej pozycji na rynku każdego dnia obsługują tysiące ton towarów, które zawsze bezpiecznie trafiają do wyznaczonego celu.

Jesteśmy jednymi z pierwszych posiadaczy pełnego świadectwa AEO w Polsce,  świadectwo AEO otrzymaliśmy w roku 2010.
W naszej strukturze wyodrębniliśmy zespół prawno-celny zajmujący się kompleksowo sprawami nadzoru nad funkcjonowaniem AEO u nas, u naszych partnerów a także wdrożeniem AEO u nowych klientów.
Nasz doświadczony Zespół przeprowadzi nowych klientów  przez wszystkie wymagane etapy wdrożenia pozwolenia AEO definiowane w dokumentacji Krajowej Administracji Skarbowej.

TSL Silesia - Promo