Warning: A non-numeric value encountered in /home/tslsil01/domains/tsl-silesia.com.pl/public_html/tsl_pl/templates/theme1851/includes/includes.php on line 84

Warning: A non-numeric value encountered in /home/tslsil01/domains/tsl-silesia.com.pl/public_html/tsl_pl/templates/theme1851/includes/includes.php on line 84
Spedycja samochodowa
 phoneee Zadzwoń:
+48 (32) 282 90 62
email
Wyślij wiadomość
office@tsl-silesia.com.plSpedycja samochodowa

 

 Dział spedycji samochodowej to sprawna i stale rozwijająca się komórka firmy TSL Silesia, którą tworzą wielojęzyczni, wysoko wykwalifikowani spedytorzy.

   Stała współpraca z firmami  przewozowymi zapewnia dostępność pojazdów i pozwala na dostosowanie usług do indywidualnych potrzeb eksporterów i importerów, przyczyniając się do osiągania lepszych wyników działalności klientów współpracujących z TSL Silesia.


   Działalność spedycji samochodowej oparta jest na pracy  ze sprawdzonymi przewoźnikami, dysponującymi niezbędnym taborem do obsługi każdego rodzaju towarów. TSL Silesia stawia na elastyczność, terminowość i bezpieczeństwo. Powierzając im swój towar maja Państwo gwarancję profesjonalnego podejścia i fachowej obsługi każdego zlecenia.


   Zapewniają:

  • Organizację transportu samochodowego cało pojazdowego, częściowego, doładunków na terenie krajów Unii Europejskiej, Mongolii oraz WNP w tym : Rosji, Kazachstanu, Ukrainy.
  • Transport towarów neutralnych, ADR, chłodniczych, ponadgabarytowych i sypkich.
  • Możliwość dokonania odpraw celnych oraz wypełnienia niezbędnych dokumentów w placówkach w Sławkowie oraz na przejściach granicznych:
    • w Małaszewiczach, Koroszczynie, Kuźnicy Białostockiej (granica polsko-białoruska).
    • w Hrubieszowie/Chełmie/Dorohusku/Medyce/Korczowej (granica polsko-ukraińska).
    • w Braniewie (granica z obwodem kaliningradzkim).
  • Realizację dostaw „Just in Time”.