Warning: A non-numeric value encountered in /home/tslsil01/domains/tsl-silesia.com.pl/public_html/tsl_pl/templates/theme1851/includes/includes.php on line 84

Warning: A non-numeric value encountered in /home/tslsil01/domains/tsl-silesia.com.pl/public_html/tsl_pl/templates/theme1851/includes/includes.php on line 84
Logistyka kolejowa
 phoneee Zadzwoń:
+48 (32) 282 90 62
email
Wyślij wiadomość
office@tsl-silesia.com.plLogistyka kolejowa

 

   Dział Logistyki Kolejowej usytuowany w siedzibie firmy w Bytomiu koordynuje prace wykonywane w Oddziałach Sławków, Hrubieszów i Małaszewicze.

    Pracownicy działu sprawnie współpracują z przewoźnikami samochodowymi organizując dowóz towaru do terminali kolejowych, z agencją celną oraz kolejami
w kraju i za granicami Państwa polskiego. Wypracowane standardy w obsłudze klientów kolejowych są na najwyższym światowym poziomie.

   Transport kolejowy gwarantuje sprawny przewóz dużej ilości towaru, ładunków ciężkich i ponadgabarytowych na dalekie odległości, które przekraczają często zdolności taboru samochodowego i lotniczego. Przy korzystaniu z tej gałęzi transportu ważne jest maksymalne wykorzystanie możliwości ładownych wagonu. Zwiększamy  tym samym efektywność przewozu przy równoczesnym obniżeniu jego kosztów. 

    W ramach łańcucha logistycznego w oddziałach firmy świadczone są usługi:

  • Organizacji przewozów kolejowych w kraju i za granicą, przyjęcia, zamówienia i nadania do przewozu wagonów zarówno szeroko- jak i normalno torowych.
  • Dysponowania szerokotorowymi wagonami prywatnych operatorów.
  • Organizacji i koordynacji dowozów samochodowych do terminali kolejowych.
  • Opracowania i zatwierdzenia schematów załadunku i mocowania na taborze kolejowym.
  • Składowania.
  • Magazynowania.
  • Przeładunku i załadunku zarówno na wagony (normalnotorowe, szerokotorowe) jak i na samochody (również materiałów płynnych).